Imieniny: Łucji, Witolda i Doroty
25 Czerwiec 2024

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

 Facebook

Zmiana języka strony

Pokażwybór języka

Targi kwiatowe w Słupsku

23.05.2024
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza do udziału w Targach Kwiatowych w Słupsku, które odbędą się w dniach 25 i 26 maja na terenie Parku Wodnego „Trzy Fale”.
 
Tym razem majowy asortyment nastawiony będzie gównie na kwiaty, ale nie zabraknie także kwiatów rabatowych, bylin, krzewów i drzewek owocowych i ozdobnych oraz rozsad warzyw i ziół Targi Kwiatowe w Słupsku to raj dla miłośników zieleni a także miejsce gdzie każdy może czerpać inspiracje oraz pomysły na aranżację ogrodów i działek przydomowych.
 
Dodatkowo organizatorzy przewidzieli stoiska oferujące małą architekturę ogrodową i meble ogrodowe. Swoją działalność zaprezentują firmy produkujące kotły ciepłownicze i instalacje fotowoltaiczne, narzędzia ogrodnicze i nawozy.
 
Podczas Targów odbędzie się przegląd stoisk Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu słupskiego z wyrobami regionalnymi i rękodziełem. Dla najmłodszych uczestników targów zorganizowany będzie plac zabaw i możliwość przejażdżki konnej, a dla wszystkich możliwość biesiadowania przy grillu.
 
Na stoisku informacyjnym PODR Słupsk odbędzie się pokaz wyrobów ekologicznych z pobliskich gospodarstw.
 
Targi Kwiatowe w maju to już 31 Targi organizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Wcześniejsze przez wiele lat organizowane były w Strzelinie i zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród wystawców jak i odwiedzających naszą imprezę lokalnych mieszkańców i rolników.

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie

Uroczysta III sesja Rady Gminy - absolutorium dla wójta

Modernizacja oświetlenia w Gminie Potęgowo

II sesja Rady Gminy Potęgowo 21 maja 2024 r.

Odbiór końcowy remontu drogi w Karżnicy

Pierwsza sesja IX kadencji Rady Gminy Potęgowo

LXXV sesja Rady Gminy Potęgowo - ostatnia w tej kadencji