Imieniny: Iwony, Michała i Renaty
23 Maj 2022

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

 Facebook

Zmiana języka strony

Pokażwybór języka

SPRAWDŹ I ZAPŁAĆ za PODATKI ON-LINE

23.11.2021

Urząd Gminy Potęgowo uruchomił mozliwość realizacji płatności poprzez portal e-Obywatel. Jest to nowoczesny portal mieszkańca zintegrowany z systemem dziedzinowym AdAS firmy Tensoft (Aplikacje dla Administracji Samorządowej) – Karty kontowe (należności z tytułu podatków i opłat). Oferuje między innymi możliwość sprawdzenia przez stronę https://eobywatel.potegowo.pl aktualnego stanu konta Podatnika oraz  umożliwia zapłatę podatków i opłat bezpośrednio na konto Gminy za pomocą bezpiecznego systemu przelewów elektronicznych.  Na dole strony www.potegowo.pl umieszczono banner za pomocą którego przeniesiemy się do portalu e-Obywatel.

 

Jak sprawdzić i zapłacić podatki i opłaty za wywóz odpadów komunalnych on-line

- Należy otworzyć stronę https://eobywatel.potegowo.pl zalogować się do portalu poprzez węzeł krajowy (profil zaufany, e-dowód-podpis osobisty, mojeID) klikając przycisk „Zaloguj” w prawym górnym rogu strony.  W Zakładce „Płatności Online” pojawią się informacje o stanie kont podatkowych. W przypadku istnienia należności do zapłaty można ją bezpośrednio wpłacić na konto Gminy poprzez aplikację bankową wykorzystywaną przez klienta.

Uwaga: Przy logowaniu do Portalu eObywatel po raz pierwszy należności podatkowe zostaną wyświetlone następnego dnia gdyż pobranie danych z serwera następuje raz dziennie o godz. 3.00.

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie

Rozpoczynamy realizację nowych zadań wodno - kanalizacyjnych

Gminny żłobek i przedszkole w Potęgowie już otwarte

XLV sesja Rady Gminy Potęgowo

Budowa swietlicy w Głuszynie - podpisana umowa

XLIV sesja Rady Gminy Potęgowo