Name-day: Jakuba, Stefana and Zdzisława
28 November 2023

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

 Facebook

Zmiana języka strony

Showlanguage selection

Spotkanie informacyjne dotyczące Pożyczki Inwestycyjnej II dla MŚP

24.05.2023

Zapraszamy na spotkanie dotyczące Pożyczki Inwestycyjnej II oraz Poręczenia dla MŚP z przedstawicielem Banku Gospodarstwa Krajowego, które odbędzie się 30 maja 2023 r. o godzinie 14:00. Spotkanie będzie miało miejsce w Potęgowie, ul. Kościuszki 5, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części, z których każda przyniesie wiele wartościowych informacji dla osób zainteresowanych rozwinięciem swojego biznesu i rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Część I – merytoryczna: W tej części spotkania przedstawimy dostępne formy wsparcia, z których można skorzystać, aby rozwijać swój biznes. Dowiesz się, jakie korzyści niesie ze sobą uzyskanie pożyczki unijnej oraz na co możesz przeznaczyć pozyskane środki. Omówimy różne możliwości finansowania, w tym pożyczki inwestycyjne, które są udzielane na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.

Część II – networkingowa: Druga część spotkania będzie miała charakter warsztatowy, podczas którego ekspert z Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) opowie, jak składać wnioski o pożyczkę inwestycyjną, jakie dokumenty są niezbędne do tego celu oraz jak należy przygotować wniosek i do kogo należy się zwrócić o pomoc. Będzie to doskonała okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę na temat procedur i wymogów związanych z ubieganiem się o pożyczkę inwestycyjną.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu? Udział w tym spotkaniu jest bezpłatny, a w zamian otrzymasz cenną wiedzę na temat pożyczek unijnych, które są udzielane na warunkach znacznie bardziej korzystnych niż te dostępne na rynku. Dzięki pomocy eksperta z BGK, łatwo zapoznasz się z niezbędną dokumentacją oraz otrzymasz wsparcie w procesie składania wniosków.

Pożyczka Inwestycyjna II:

  • Oprocentowanie: od 2,85%
  • Maksymalne finansowanie: do 500 000 PLN
  • Okres spłaty: do 7 lat (84 miesiące)
  • Karencja w spłacie: do 6 miesięcy

Poręczenie dla mikro i małych przedsiębiorców:

  • Maksymalne finansowanie: do 1 mln PLN
  • Wysokość poręczenia: do 80% wartości kredytu/leasingu
  • Okres spłaty: do 84 miesięcy (7 lat)

Kalendarz wydarzeń

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie

Przebudowa drogi w Skórowie - podsumowanie

Rajd Szlakiem Łupawskich Megalitów 2023

Seniorzy z Gminy Potęgowo na wspólnym wyjeździe do Gdańska

Wodociąg w Potęgowie ul. Spacerowa i Franciszka Wekwerta