Imieniny: Karoliny, Romana i Tomasza
18 Listopad 2019

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w szkołach Gminy Potęgowo

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w szkołach Gminy Potęgowo
24.06.2019

19 czerwca 2019 r.  we wszystkich szkołach Gminy Potęgowo odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Pierwsza uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Potęgowie odbyła się już w poniedziałek 17 czerwca. Edukację w minionym roku podsumowali uczniowie klasy 0-III SP oraz IV - VIII SP i gimnazjum. We wtorek 18 czerwca w kościele w Potęgowie odbyła się Msza Św. na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów. Odbyło się zakończenie dla oddziałów "0" oraz dla klas VIII SP i III gimnazjum. W środę 19 czerwca rok szkolny kończyły klasy I-III SP a także klasy IV-VII SP.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Łupawie rozpoczął dyrektor Bogusław Cyrny, który z dumą przedstawił osiągnięcia placówki. Podziękował nauczycielom, uczniom oraz rodzicom za pracę i trud, jednocześnie życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie Wójt Gminy w pochlebnych słowach wypowiedział się na temat szkoły, pogratulował uczniom wysokich wyników oraz podziękował dyrekcji i nauczycielom za współpracę. Ks. Piotr Czaja także życzył wszystkim zebranym odpoczynku i serdecznie podziękował za współpracę katechetce Beacie Szadzińskiej. Podczas gali wyróżniono uczniów z poszczególnych oddziałów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i otrzymali nagrody książkowe, świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne. Dyrektor Szkoły w Łupawie wręczył najlepszym uczniom stypendia Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce. Otrzymały je Natalia Pokultinis oraz Michalina Boniecka. Antek Grudzień i Basia Wiczkowska od pani bibliotekarki Małgorzaty Cheby otrzymali nagrody za największą ilość przeczytanych książek, a  wspaniałe czekolady pan Zdzisław Hinc, przewodniczący Rady Rodziców, wręczył tym uczniom, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki w bieżącym roku szkolnym.  Podziękowano również państwu Krzysztofowi i Anicie Baran za współpracę ze szkołą i kołem teatralnym. Pani Bożena Kurowska – Maciak z radością przedstawiła wyniki 49 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego organizowanego w Japonii. Złoty medal otrzymała Paulina Paliczek. Srebrny medal przyznano Zuzannie Siwickiej, Antoninie Wiczkowskiej oraz Hubertowi Lenardowi. Brąz natomiast uzyskały Zofia Raszewska – Bida i Monika Renka. Nagrody PENTEL przyznano Sandrze Chrzanowskiej i Jakubowi Mroczkowi. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal, by  otrzymać z rąk wychowawców świadectwa. 

Korzystając z pięknej pogody, w Szkole Podstawowej w Skórowie, zakończenie roku i uroczysty apel 19 czerwca zorganizowano na szkolnym boisku. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali krótkie przedstawienie teatralne, nagrodzno także wyróżniających się żaków.

We wszystkich uroczystościach uczestniczył Wójt Gminy Potęgowo Dawid Litwin. Wyróżniającym się, uczniom szkół podstawowych i gimnazjum wskazanych przez placówki, wójt wręczył nagrody rzeczowe w postaci smartwatcha (3 uczniów szkół podstawowych i 2 gimnazjalistów).

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie

Mieszkańcy Wieliszewa zyskali nową przestrzeń rekreacyjną

Wieczornica Święta Niepodległości w potęgowskim GCK

Uroczysty apel dla Niepodległej w SP w Potęgowie

Szkoła pamięta - uczniowie porządkowali cmentarz w Łupawie

Zakończono budowę ciepłociągu na ul. Racławickiej w...

Spotkanie z mieszkańcami Karżnicy