Imieniny: Magdaleny, Mileny i Józefa
22 Lipiec 2019

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

Dzień Otwartej Szkoły w Potęgowie

10.12.2018

Długo wyczekiwany Dzień Otwartej Szkoły w Potęgowie już za nami. Towarzyszyła mu atmosfera niesamowicie świąteczna, gdyż uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowali wyjątkowy kiermasz świąteczny. Wszystkie ozdoby, stroiki, bombki, świeczniki, choinki, pierniki i wiele innych prac przygotowanych na tę okazję były przepiękne, a przede wszystkim własnoręcznie wykonane przez dzieci. Uczniowie najpierw wykonali piękne ozdoby, a następnie dumnie sprzedawali swoje prace. Zachwyt rodziców oraz to, że tak chętnie kupowali prace, był dla uczniów ogromną nagrodą.

Oprócz kiermaszu, w każdej klasie uczniowie wraz z rodzicami doświadczali wielu ciekawych przeżyć, poprzez wykonywanie wspólnie ozdób, rozwiązywanie łamigłówek, programowanie, podchody, eksperymentowanie, quizy czy zmagania sportowe. Zajęcia odbyły się w atmosferze zabawy, dając wszystkim poczucie wyjątkowości, wprowadzając jednocześnie w magiczny czas przedświąteczny.

Tego dnia, gościliśmy również pana Andrzeja Remelskiego, który przeniósł nas w świat filatelistyki, opowiadając o swojej wieloletniej pasji. Bardzo ważnym przedsięwzięciem w naszej szkole, był także udział, w Maratonie Pisania Listów. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, bardzo licznie włączyli się w napisanie listów w obronie prześladowanych przez władze obrończyń praw człowieka.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia. Dziękujemy za obecność, uśmiech i poświęcony czas.

A. Fitowska

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie

Gmina Potęgowo nagrodzona za działania senioralne....

Rozpoczęto przebudowę drogi powiatowej Grąbkowo - Runowo

Partnerstwo Gminy Potęgowo z Miastem i Gminą Radków

X sesja Rady Gminy Potęgowo. Absolutorium dla Wójta

Wyjazd uczniów SP w Potęgowie do Karlskrony

Biegi podczas XV Festynu Rodzinnego w Łupawie