Imieniny: Jerzego, Tymona i Konrada
19 Kwiecień 2019

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

Dzień Otwartej Szkoły w Potęgowie

10.12.2018

Długo wyczekiwany Dzień Otwartej Szkoły w Potęgowie już za nami. Towarzyszyła mu atmosfera niesamowicie świąteczna, gdyż uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowali wyjątkowy kiermasz świąteczny. Wszystkie ozdoby, stroiki, bombki, świeczniki, choinki, pierniki i wiele innych prac przygotowanych na tę okazję były przepiękne, a przede wszystkim własnoręcznie wykonane przez dzieci. Uczniowie najpierw wykonali piękne ozdoby, a następnie dumnie sprzedawali swoje prace. Zachwyt rodziców oraz to, że tak chętnie kupowali prace, był dla uczniów ogromną nagrodą.

Oprócz kiermaszu, w każdej klasie uczniowie wraz z rodzicami doświadczali wielu ciekawych przeżyć, poprzez wykonywanie wspólnie ozdób, rozwiązywanie łamigłówek, programowanie, podchody, eksperymentowanie, quizy czy zmagania sportowe. Zajęcia odbyły się w atmosferze zabawy, dając wszystkim poczucie wyjątkowości, wprowadzając jednocześnie w magiczny czas przedświąteczny.

Tego dnia, gościliśmy również pana Andrzeja Remelskiego, który przeniósł nas w świat filatelistyki, opowiadając o swojej wieloletniej pasji. Bardzo ważnym przedsięwzięciem w naszej szkole, był także udział, w Maratonie Pisania Listów. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, bardzo licznie włączyli się w napisanie listów w obronie prześladowanych przez władze obrończyń praw człowieka.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia. Dziękujemy za obecność, uśmiech i poświęcony czas.

A. Fitowska

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Events of the day 24 kwiecień 2019 (środa)
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Ostatnio dodane galerie

Wznowiono roboty związane z budową sieci kanalizacji...

Wizyta parlamentarzystów w Potęgowie

Wyniki końcowe XIII edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa...

V Powiatowy Konkurs Recytatorski z Języka Kaszubskiego w...

Sukces drużyny SP Potęgowo podczas E-sportowych Mistrzostw...

Międzynarodowy Dzień Teatru w Szkole Podstawowej w Potęgowie