Imieniny: Henryka, Jerzego i Arnolda
19 luty 2019

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

Dzień Otwartej Szkoły w Potęgowie

10.12.2018

Długo wyczekiwany Dzień Otwartej Szkoły w Potęgowie już za nami. Towarzyszyła mu atmosfera niesamowicie świąteczna, gdyż uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowali wyjątkowy kiermasz świąteczny. Wszystkie ozdoby, stroiki, bombki, świeczniki, choinki, pierniki i wiele innych prac przygotowanych na tę okazję były przepiękne, a przede wszystkim własnoręcznie wykonane przez dzieci. Uczniowie najpierw wykonali piękne ozdoby, a następnie dumnie sprzedawali swoje prace. Zachwyt rodziców oraz to, że tak chętnie kupowali prace, był dla uczniów ogromną nagrodą.

Oprócz kiermaszu, w każdej klasie uczniowie wraz z rodzicami doświadczali wielu ciekawych przeżyć, poprzez wykonywanie wspólnie ozdób, rozwiązywanie łamigłówek, programowanie, podchody, eksperymentowanie, quizy czy zmagania sportowe. Zajęcia odbyły się w atmosferze zabawy, dając wszystkim poczucie wyjątkowości, wprowadzając jednocześnie w magiczny czas przedświąteczny.

Tego dnia, gościliśmy również pana Andrzeja Remelskiego, który przeniósł nas w świat filatelistyki, opowiadając o swojej wieloletniej pasji. Bardzo ważnym przedsięwzięciem w naszej szkole, był także udział, w Maratonie Pisania Listów. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, bardzo licznie włączyli się w napisanie listów w obronie prześladowanych przez władze obrończyń praw człowieka.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia. Dziękujemy za obecność, uśmiech i poświęcony czas.

A. Fitowska

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Events of the day 23 luty 2019 (sobota)
Events of the day 24 luty 2019 (niedziela)
25
26
Events of the day 27 luty 2019 (środa)
28

Nadchodzące wydarzenia

Ostatnio dodane galerie

Noworoczne spotkanie choinkowe w Żochowie

Podsumowanie kadencji sołeckiej 2015 - 2018

Informacje i wsparcie dotyczące programu Czyste Powietrze

Budowa targowiska „Mój rynek” wraz z Centrum Promocji...

Bal karnawałowy przedszkolaków w Łupawie