Imieniny: Joachima, Stefana i Rocha
16 Sierpień 2018

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

Zmiana języka strony

Pokażwybór języka

Potęgowski Jarmark już we wrześniu

Potęgowski Jarmark już we wrześniu
06.08.2018

Stowarzyszenie Wiśta Wio i Przyjaciele, Wójt Gminy Potęgowo oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Potęgowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie “Potęgowski Jarmark - dla każdego coś niezbędnego” która odbędzie się 23 września 2018r. od godz.10:00 na placu przy Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie.

Jarmark ma na celu promocję obszaru i kultury LGD oraz produktów lokalnych. Bardzo prosimy Samorządy gminne o włączenie się w to przedsięwzięcie i rozpropagowanie poniższych informacji wśród Stowarzyszeń, Kół Gospodyń Wiejskich, mieszkańców, rolników, rzemieślników, twórców.
Atrakcjami “Potęgowski Jarmark - dla każdego coś niezbędnego” będą m.in.: warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży, pokazy oraz warsztaty kulinarne, konkursy, występy artystyczne, koncert zespołu muzyki ulicznej “Illegal Boys”.

Podczas Jarmarku będzie możliwość rozstawienia stoisk, na których rękodzielnicy i artyści z obszaru działania LGD PDS będą mogli zaprezentować swoje produkty. Serdecznie zachęcamy wszystkich wystawców nagrodzonych certyfikatem marki lokalnej “Zielone Serce Pomorza” z obszaru LSR do aktywnego udziału w imprezie poprzez zaprezentowanie swojej działalności i produktów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach: „Poznajmy naszą markę” – najsmaczniejsza i najbardziej charakterystyczna potrawa obszaru LSR, „Twój pomysł - Twoje dzieło” – najciekawsze stoisko promocyjne. Zgłoszenia do konkursów prosimy dostarczyć do 14.09.2018r. do Gminnego Ośrodku Kultury w Potęgowie. Szczegółowe informacje dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach i na kartach zgłoszeniowych.

Elementem wieńczącym wydarzenie będzie publikacja informatora „Poznajmy naszą markę”, mającego na celu ukazanie różnorodności tradycji, kultury i produktów wywodzących się z LSR. Działania realizowane w ramach projektu  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego PROW 2014-2020. (WW / GOK)

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
Events of the day 1 Sierpień 2018 (środa)
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Events of the day 15 Sierpień 2018 (środa)
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Events of the day 31 Sierpień 2018 (piątek)

Nadchodzące wydarzenia

Ostatnio dodane galerie

W Potęgowie podpisano umowy na projekty warte 36 mln złotych

Sołecki Piknik Rodzinny w Żochowie

Zagospodarowanie parku w Skórowie – umowy podpisane

Goście z Ukrainy w SP w Potęgowie

Radni udzielili absolutorium Wójtowi Gminy Potęgowo –...

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Potęgowie