Imieniny: Henryka, Jerzego i Arnolda
19 luty 2019

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

II Turniej XIII Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego w Łupawie

II Turniej XIII Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego w Łupawie
04.02.2019

22 stycznia w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łupawie odbył się II Turniej XIII Edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego.

W zawodach brało udział 85 uczniów z kilku szkół i gmin powiatu słupskiego i lęborskiego. Gry były bardzo zacięte i emocjonujące. Warto podkreślić udział najmłodszych adeptów tenisa stołowego w zawodach pod nazwą „PIERWSZY TENISOWY KROK”. W najmłodszej kategorii starowało 9 chłopców, 4 dziewczynki.

RANKING II TURNIEJU XIII EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO W ŁUPAWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA - DZIEWCZĘTA

PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

1. Alicja Puchała SP Zagórzyca – 50 pkt
2. Ewa Fąk SP Łupawa – 48 pkt
3. Katarzyna Owsiana SP Łupawa – 46 pkt
4. Julia Konopa SP Łupawa – 44 pkt

KLASA IV (rocznik 2008)

1. Patrycja Boetcher SP Potęgowo - 100 pkt
2. Julia Domagała SP Łupawa – 92 pkt
3. Zuzanna Siwicka SP Łupawa – 88 pkt
4. Martyna Kubik SP Łupawa – 84 pkt
5. Alicja Puchała – 48 pkt
6. Agata Lipka – 46 pkt

KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsze)

1. Amelia Kucwaj SP Łupawa – 100 pkt
2. Martyna Piołunkowska SP Potęgowo – 96 pkt
3. Katarzyna Gajda SP Szczenurze – 86 pkt
4-5. Julia Lipka SP Potęgowo – 84 pkt
Paulina Paliczek SP Łupawa – 84 pkt
6. Maja Lubrycht SP Potęgowo – 82 pkt
7-8. Katarzyna Pawłowska SP Zagórzyca – 75 pkt
Wiktoria Dolny SP Szczenurze – 75 pkt
9. Maja Boguszewska SP Potęgowo – 74 pkt
10. Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 72 pkt
11. Maja Rolka SP Smołdzino – 64 pkt
12. Natalia Pokultinis SP Łupawa – 57 pkt
13. Michalina Boniecka – 44 pkt
14. Aleksandra Jagielska SP Potęgowo – 30 pkt
15. Klaudia Sowińska SP Smołdzino – 26 pkt
16. Amelia Kałuc SP Smołdzino – 23 pkt

KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

1-2. Dominika Pawłowska SP Łupawa – 96 pkt
Amelia Kucwaj SP Łupawa – 96 pkt
3. Ewelina Skwira SP Zagórzyca – 92 pkt
4. Paulina Paliczek SP Łupawa – 88 pkt
5-6. Zuzanna Kucwaj SP Łupawa – 82 pkt
Maria Gajda SP Szczenurze – 82 pkt
7. Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 74 pkt
8. Marika Grzywna SP Smołdzino – 71 pkt
9. Klaudia Deresiewicz SP Smołdzino – 66 pkt
10-11. Martyna Chwal SP Łupawa – 33 pkt
Wiktoria Szycko SP Skórowo – 33 pkt
12. Julia Zabieglik SP Łupawa – 29 pkt

SZKOŁA PODSTAWOWA - CHŁOPCY

PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

1. Oliwier Rejmak SP Potęgowo – 50 pkt
2. Aleksander Baran SP Łupawa – 48 pkt
3. Filip Kogut SP Łupawa – 46 pkt
4. Aleksander Wiczkowski SP Łupawa – 44 pkt
5. Michał Pieniak SP Łupawa – 42 pkt
6. Kamil Konopa SP Łupawa – 40 pkt
7. Maciej Łoś SP Potęgowo – 38 pkt
8. Szymon Szela SP Łupawa – 36 pkt
9. Alex Dziecielski SP Potęgowo – 34 pkt

KLASA IV  (rocznik 2008)

1. Kaleb Dziedzik SP Smołdzino – 100 pkt
2-3. Olgierd Gański SP Zagórzyca – 94 pkt
Filip Roman SP Łupawa – 94 pkt
4. Igor Witczak SP Zagórzyca – 88 pkt
5. Mateusz Kucwaj SP Łupawa – 82 pkt
6. Radosław Kańczuga SP Szczenurze- 76 pkt
7. Filip Jagielski SP Łupawa – 75 pkt
8. Kacper Suder SP Potęgowo – 73 pkt
9. Karol Boniecki SP Łupawa – 67 pkt
10. Michał Mularczyk SP Łupawa – 36 pkt
11. Maciej Łoś SP Potęgowo – 35 pkt

KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsi)

1. Iwo Klawikowski SP Potęgowo – 100 pkt
2. Tomasz Trubiej SP Łupawa – 90 pkt
3. Igor Żółciński SP Potęgowo – 87 pkt
4-5. Maciej Michalski SP Łupawa – 86 pkt
Jan Muller SP Potęgowo – 86 pkt
6. Maciej Leśniweski SP Potęgowo – 84 pkt
7. Paweł Pilipionek SP Łupawa – 76 pkt
8. Adam Gałafin SP Szczenurze – 71 pkt
9. Filip Kozioł SP Łupawa – 69 pkt
10. Filip Rompski SP Zagórzyca – 54 pkt
11. Paweł Gałafin SP Szczenurze – 50 pkt
12. Fabian Wieczorek SP Szczenurze – 49 pkt
13-14. Filip Walusiak SP Smołdzino – 42 pkt
Oliwer Kozak SP Smołdzino – 42 pkt
15-16. Łukasz Michalski SP Łupawa – 40 pkt
Maciej Witczak SP Zagórzyca – 40 pkt
17. Gracjan Litych SP Potęgowo – 34 pkt
18-20. Jakub Romanowski SP Smołdzino – 24 pkt
Igor Okrój SP Potęgowo – 24 pkt
Jakub Śmiechowski SP Skórowo – 24 pkt

KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

1-2. Adam Brzozowski SP Łupawa – 98 pkt
Jonatan Dziedzik SP Smołdzino – 98 pkt
3. Łukasz Szczepaniak SP Łupawa – 88 pkt
4. Paweł Paliczek SP Łupawa – 84 pkt
5. Jan Lach SP Szczenurze – 80 pkt
6. Łukasz Socha SP Szczenurze – 71 pkt
7. Ksawery Kowalski SP Łupawa – 67 pkt
8. Tobiasz Jankowski SP Szczenurze – 65 pkt
9. Michał Muszyński SP Łupawa – 64 pkt
10. Błażej Grabowski SP Szczenurze – 62 pkt
11. Kacper Szwarc SP Potęgowo – 44 pkt
12. Tomasz Kobiela SP Skórowo – 42 pkt
13. Dorian Jedynak SP Smołdzino – 41 pkt
14. Sylwester Rychert SP Potęgowo – 32 pkt
15-16. Kacper Augustynowicz SP Łupawa – 30 pkt
Paweł Nastały SP Łupawa – 30 pkt
17. Oskar Drymuza SP Potęgowo – 29 pkt
18-20. Jakub Szkuć SP Łupawa – 24 pkt
Mateusz Kozioł SP Łupawa – 24 pkt
Bartosz Mroczek SP Łupawa – 24 pkt
21-23. Kacper Lisiak SP Skórowo – 17 pkt
Kacper Nastały SP Łupawa – 17 pkt
Radosław Grzywna SP Skórowo – 17 pkt

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Events of the day 23 luty 2019 (sobota)
Events of the day 24 luty 2019 (niedziela)
25
26
Events of the day 27 luty 2019 (środa)
28

Nadchodzące wydarzenia

Ostatnio dodane galerie

Noworoczne spotkanie choinkowe w Żochowie

Podsumowanie kadencji sołeckiej 2015 - 2018

Informacje i wsparcie dotyczące programu Czyste Powietrze

Budowa targowiska „Mój rynek” wraz z Centrum Promocji...

Bal karnawałowy przedszkolaków w Łupawie